Sealdeck - Time Spiral II - 3 boostery

15. října 2006 v 18:13 | Faix |  Blog
Sealdeck - Timespiral II - 3 proxy boostery

14.-15. 10. 2006

Tenhle turnaj se mi nevydařil. Nepomohlo ani jednodenní přerušení, ve kterém jsem překopal celý balíček. Prostě Petrovi přišly lepší karty a mně nepohlo ani to, že jsem se v jednom z boosterů vybalil nejdražší kartu edice, Psionic Blast (550,-). Souboj jsem prohrál 1:5 na zápasy a nemám sílu popisovat jednotlivé duely. To tentokrát přenechávám Petrovi :-)
27. 9. 2007 - Psionic Blast - 110,- :-(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 psema psema | 16. října 2006 v 9:22 | Reagovat

velmi rád přidám komentář a popis utkání (už dlouho se mi totiž nestalo abych po svém výkonu nezvracel) - jen bych rád podotkl, že pokud sem bude Míra psát "rozbory" typu "Svítilo mi do karet slunce, byla moc zima a měl jsem ten den nějaký divný pocit, tak proto jsem prohrál.." tak mu nikdo nevěřte :)) pravda, měl asi karty, které mu tak nesedly dohromady jako mně, ale musíš Míro přiznat několik chyb, na které mám jinak patent jenom já...jinak ochutnávka na popis zápasu - z celého srdce děkuji kartě Tromp the Domain :)

2 Faix Faix | 17. října 2006 v 20:28 | Reagovat

Áno, jedna chyba tam byla. Zaviněná odleskem okna na obalu karty. Prostě jsem na tu jednu kartu, co vypreventovala úplně všechno zranění zapomněl. Není divu, protože jsem si musel pamatovat všechno co je na stole. Proti tomu oknu to fakt vidět není...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama