Minimaster II. - Phyrexia

25. srpna 2011 v 10:48 | Faix |  Blog
V rychlém sledu další podrobný popis turnaje od Psemy:

V krátké pauze jsem zvažoval, jestli má cenu psát něco k druhému minimasteru. Ten se odehrál den poté, co jsem v depresi vytáhl Míru večer k Vietnamcovi, abych tam během pěti minut vytáhl tři červené za deset (viz minulý report :)) a druhý den ráno nevstal do práce.
Na odstranění deprese jsme zvolili minimaster u Míry v kanceláři. Tam bylo asi 40 stupňů a Míra navrhl, že bych mohl zapnout větrák. Nejdřív mi ho půlka zůstala v ruce, pak mi Míra poradil, že mám asi pět minut točit takovým kolečkem doleva a zase doprava a pak se nade mnou smiloval a prozradil mi, že nejde proud.
Úplně zpocený (což jsem před tím, než jsem začal točit tím větrákem nebyl) jsem se posadil do křesla, zhoupnul se a urazil si obě nohy o podstavec Mírova stolu.
V nepříliš dobrém rozpoložení jsem rozbalil booster a kupodivu to nevypadalo vůbec špatně - rozhodně líp než minule. Jakmile jsem ale zaslechl Mírovo obligátní? "Ježišmarjá, já tam ale vůbec nic nemám, žádný potvory, nic´! " bylo mi jasné, že ten den zase minimaster nevyhraju...měl tam totiž jen potvory a zabíjení potvor...Hra měla poměrně jednoznačný průběh a za chvíli se už Míra radoval z dalšího boostříku a já z cesty do práce. Naštěstí jsem před sebou měl vidinu večerního zápasu našeho Slovánku s Litvínovem (blem je blem). Podcenil jsem ale počasí - ve čtyřicetistupňovém vedru přestalo Špakovi chladit pivo, zápas se celý odehrál v mlze, takže to zachraňoval až červeňák u Vietnamce.
Kdybych měl ten Magic za těch pár dní tak nějak shrnout, tak mi to vychází tak deset v červenejch, jedna zelená a tři boostery pro Míru...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama