Minimaster Phyrexia

25. srpna 2011 v 10:23 | Faix |  Blog
Do redakce nám přišel pěkný report z miniturnaje a tady je:

No konečně si Míra vzpomněl, že má taky Magic blog - já naproti tomu mám "Magic blok" jak bude vidět z mého minireportíku.
Jak celá Magicová komunita ví, Míra přesedlal od kartiček k metalu a hraní se věnuje už jen sporadicky - vždycky jen v případě, že ho překvapím telefonátem do práce a on ve stresu a pod tlakem souhlasí s nákupem ideálně celého displeje karet. Naposled to byla edice New Phyrexia, ze které si vzal 10 boosterů, aby si 5 nechal na sealed deck a minimastery a ve zbytku rozbalil ty nejlevnější réra z edice.
Phyrexiánský maratón jsme načali dvěma minimastery. Ten první byl dvouboosterový a odehrál se v tradiční herně "U Vietnamce". Tam se mimochodem majiteli asi zdá, že to, že mu tam už chlastá denně celé naše sídliště je pořád málo a tak přikročil k razantní marketingové akci a prodává tam červené pivo za 10 korun. Výsledek je stejný jako předtím - chlastá tam denně celé sídliště - jen s tím rozdílem, že on z toho má míň peněz. Taková Mírova nátura :)
Ale zpátky k minimasteru: já si své štěstí vybral vybalením planeswalkera Karna v jednom z boosterů, které jsem měl doma. Ty dva, co jsem si přinesl k Vietnamcovi, mi nabídly něco, co jsem na první pohled zhodnotil podobně jako Vietnamcovo pivo: sračka. Jediná větší potvora byla 5/5 ka s infektem, co ale může útočit pouze když je protivník otráven, což jsem neměl jak udělat, protože jsem nic jiného s infektem neměl. Následkem čehož jsem byl otráven já po hladké prohře 2:5. Ty dvě hry (možná to byla jen jedna) jsem vyhrál čirou náhodou - myslím, že proto, že Míra neměl země.
Druhý booster vypadal jako ten první, jen mi tam chyběly potvory úplně...prohrál jsem 0:5, to je asi tak všechno, co se k tomu dá říct.
Jediné pozitivum večera byla zelená v pivu, která mi ten den výjimečně chutnala - pomalu totiž začíná nad požitkem z karet převažovat požitek z chlastu...nevím, jestli je to tak správné, ale rozhodně to tak má být :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Faix Faix | 25. srpna 2011 v 10:26 | Reagovat

Co k tomu dodat. I přes to, že jsem v boosterech neměl ani jednu kartu dražší než 15,- Kč dopadlo to tak jak píše Psema. Vzal jsem vyhrané karty do pazour, zaplatil za mé oblíbené trojité beer menu, na servírku jsem udělal pá pá a odešel nechytit krtka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama