Říjen 2011

Něco jako minimaster, ale úplně jinak :-)

23. října 2011 v 12:35 | Faix
Včera, 22.10.2011 jsme si šli zahrát kartičky. Poprvé ve čtveřici. Já a 3 Semíci. Je jasné, jak tohleto muselo skončit. Osvačili mě dokonale a ve finále ze mě ještě vytáhli booster s foilovým rérem a podstrčili mi úplně bezcenné karty. Víc k tomu nechci psát, věřím, že ti tři hadi se už těší, jak zkreslí celý příběh a nasadí mi oslí hlavu.

S pozdravem Faix, íá íá íá íá

Petr:

Takže je na nejstarším z hadů, aby napsal o včerejšku pravdu...chtěli jsme, aby měl Míra trochu využití pro svoje M11 boostery co mu doma ležely ladem tak jsme navrhli turnaj každý s každým v minimasteru. Sice nám bylo jasné, že při "štěstí", které má Míra tak nějak poslední dobou ve všem mu ani tři pokusy na výhru stačit nebudou, ale znáte to...štěstí někdy sedne i na....Míru :) Na minivýletu do Prahy jsme sehnali dva poslední boostery M11ky a doplnili to jednou M12kou.
Sešli jsme se v místní krásnobřezenské polorozpadlé bowlingové herně Corso. Míra přišel o dvě minuty pozdě a myslím, že tím to pro sebe celé zakřikl...začal tím, že navrhl, že dá Danovi svůj booster M11ky abychom hráli všichni se stejnou edicí a vezme si tu M12ku. Předběhnu dobu a prozradím, že v té M12ce měl Míra réro, o kterém doteď netušíme co dělá, zato Dan měl v tom boosteru réro foilové :) Někdy mi je Míry fakt trochu líto, ale zas je to jeho úděl, na který si tak nějak zvykl (že bud platí za něco co nedostane nebo vyměňuje lepší věci za ty nejhorší a tak podobně... )
Já si rozbalil svůj bůstřík a zjistil jsem, že prakticky nemůžu prohrát...asi sedm potvor včetně Serra Angela, posilování, zabíjení a jako třešnička na dortu Ajani Goldmane...pokud přijdou včas dvě bílé, je vyhráno...
První zápasy byly já s Vojtou a Míra s Danem. Hned první hru ty dvě bílé nejen nepřišly, ale nepřišla ani jedna a Vojta se mnou neměl moc starostí..další dvě hry ale balík zabral a bylo tu vítězství 2:1. Vedle nás ale zuřila bitva...trvala dlouho, protože Míra měl v celém balíku jen tři potvory. Zdatně je ale ověšoval nějakými enchantmenty a hlavně si pořád vracel z hrobu KOstlivce, který asi fungoval jako věčný blocker. Dan teda prohrál 2:0, ale balíček neměl vůbec špatný...
pokračování příště...

Ve druhém kole si spolu zahráli Míra s Vojtou a já s Danem. Dana jsem se docela bál, protože Míra hlásil, že s ním vyhrál jen proto, že měl štěstí a Danovi to nechodilo...musím říct, že se mnou to bylo docela podobné...vytasil na mě sice v obou hrách miniodemílače Jace´s Erasure, ale naštěstí i kdyby mi odemlel důležité karty, měl jsem v zásobě pořád artefakt co mi zamíchá hrob zpátky do knihovny..takže u nás to bylo hodně rychlé..ve druhé hře mi navíc poprvé přišel Ajani takže mi ještě kapku vylepšil skóre - přidal mi asi osm životů (celkové skóre s Danem 43:0)
Míra si asi na Vojtu moc nevěřil a jak se ukázalo tak právem...jeho tři potvory dělaly co mohly a upižlaly Vojtu na deset životů, ale pak Vojta složil smrtící kombo, kterým zabil i mě...Goblina co dává neblokovatelnost potvoře se silou 2 a míň a Míru pomalu uhryzal...
V posledním kole šlo prakticky o to, kdo komu dá svoje karty. Pokud by Vojta uhrál aspoň jednu hru proti Danovi, poslal by ho na poslední místo v turnaji a získal zároveň jeho balíček. Ale ukázalo se, že Danovo booster fakt nebyl zas tak slabý, Vojta ke všemu jednou mulligenoval do čtyř karet a měl problémy vyložit nějakou potvoru protože mu nechodily země. Následkem čehož prohrál 0:2 a Míra dopil svůj kalich hořkosti až do dna (naštěstí to byl Starouš jedenáctka takže aspoň slabá náplast..)
Výsledky našeho prvního minimastera tedy vypadají takto:
1) nejstarší Semík
2) mladší Semík
3) nejmladší Semík
4) Míra neSemík
Určitě budou i další ročníky, protože v hokejové Brunově tipovačce si večer Míra spravil chuť 15 body proti mým třem takže zas tak beznadějný případ to není :)