Minimaster M2011 aneb nemelem, nemelem až si tím namelem

3. listopadu 2011 v 14:13 | Faix
Po minulém skvělém miniturnaji mi doma zbyly ještě dva boostery M11 a tak jsme se s Psemou dohodli, že se zbavíme alespoň jednoho a u Vietnamce jsme uspořádali další z našich minimasterů. Loser už seděl na svém místě, zatím co já se ještě staral o rodinu. Pak jsem vzal do pařátů karty, udělal doma pá pá a běžel, krtek nekrtek, krásnou krajinou do hospody. Po pěti minutách aklimatizace, kdy jsem se marně snažil z dýmu, kterým byl vyplněn celý sál, vysát alespoň několik molekul kyslíku, jsem nahmatal stůl a co nevidím, u něj už žmoulá v ruce booster Petr. Rychle jsem vytáhl karty a u srdce mě zahřálo. Prvních 5 karet samé potvory a další také, dokonce foil a réro drak 4/4. Koukl jsem naproti, do strhaného obličeje a uslyšel větu, která mnou na chvilku otřásla. BUDU TĚ MLÍT! Vybavil se mi, tuším dubnový turnaj a Petrovo odemílací fiasko a v klidu jsem začal obalovat karty.
Jednotlivé hry se rozdělily na dva druhy. V prvním případě mi nepřišly potvory a já čekal s 15ti zeměmi na dolízání, ve druhém to přišlo a po pěti kolech bylo hotovo. Takhle to probíhalo do stavu 4:3 pro Petra. Chyběla už jen poslední nebo předposlední hra. Petr jako vždy vyložil svůj enchantment Jace´s Erasure a k němu Scroll Thiefa, dále nechám popis na něm....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 psema psema | 4. listopadu 2011 v 7:57 | Reagovat

Míra píše "nechám popis na něm" a já slyším "tak nám napiš jakej jseš debil" V tomto případě ale možná právem...už od rozbalení boosteru jsem věděl že je zle (znáte ten pocit že karty jsou rozdány ještě než je dostanete?). No tak to víte o čem mluvím..
Booster obsahoval tři skvělé jedna jedničky (aspoň Goblin Tunneler se hodil na protlačení pár zranění), pak lízače Scroll Thiefa a výherní kartu mého balíčku: Jace´s Erasure. Réro byl Chrámový zvon, který za tápnutí lízne kartu mně i tobě. Mé bystré oči zaznamenaly skvělé kombo zvonu s odemílačem a tak mi to i tu rozhodující osmou hru přišlo. Na stole Temple Bell, Jace´s Erasure a každé kolo "odemel se". Jenže Míra taky hrozil..vyložil hafo prasat a já se modlil aby nepřišel drak. I proto jsem uvítal mého Scroll Thiefa s Goblin Tunnelerem na stole čehož jsem hodlal využít k tomu, abych se prolízal k mému jedinému zabíjení Chandra´s Spitfire. Tak lížu z Thiefa, lížu z Temple Bell a najednou zjišťuju, že melu sám sebe....do toho jsem vyplácal můj jediný counterspell jen proto, aby mi ho Míra taky zkántroval a tím pádem chápu, že jsem v módu čekání na smrt...
No hru jsem prohrál, pak i tu další, ve které sám sebe pochválím, že jsem v ní udělal jedinou chybku zápasu. Až v téhle chvíli mi Míra prozradí, že k větě "lížu z Thiefa, lížu ze zvonu" mělo být ještě "odemel si karty", protože celou dobu samozřejmě byl na stole Jace´s Erasure. Ale ruku na srdce přátelé...zkoušeli jste někdy na minimasteru šestikaretní kombo a pamatovali jste si po dvou blemech, jak vypadá?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama