Únor 2013

Seal deck - Gatecrash

13. února 2013 v 22:28 | Faix |  Blog
Nový rok, spousta změn a Psemův alias Kamilův report přichází...

tak je to tu..soustavná práce přináší ovoce (no spíš jsem furt Míru otravoval) a tak snad po roce jsem ho přemluvil na sealdeck nové edice - použil jsem již dříve osvědčenou metodu Nevinného Telefonu, kdy Mírovi jakoby zavolám kvůli něčemu jinému a než se naděje, už u mě objednává boostery na sealdeck. Tentokrát mi ale vyrazil dech...nějak se rozhicoval a vzal rovnou Fetpíček..to proto, že ve Fetpíčku bývají nejlepší réra. No..Míro...ty časy jsou už dávno pryč....ale to předbíhám.
Zatím jsme v pracovním týdnu, vezu z Prahy nadupanej Fetpíček a těším se na neděli s kartama. A nejen to. Jak je naším dobrým zvykem, karty jsou jen zástěrka..tentokrát jsem doma pod friťákem objevil Chateau-Neuf-du-Pape Grand Cru :)
V neděli jsem mu vzal ještě kamaráda z Bordeaux na zavínění, spolu s kartama to všechno nabral do pazour a vyrazil. S novým rokem i nová herna na Větrné Hůrce, kam se Míra přestěhoval (myslím, že to byl dobrý nápad, má tam větší stůl na karty).
Dorazil jsem celý netrpělivý a chtěl začít rozbalovat. Míra mě ale ještě obšťastnil kulturní vložkou z pátku, kdy se zúčastnil prý tříhodinového super představení - pustil mi z mobilu ukázku toho, jak tři hodiny tančí světelkující paňáci na Michaela Jacksona. Ale zas tak strašné to určitě nebylo - i já už jsem si experimentálně ověřil, že ve VIP SkyBoxu je úplně jedno co se děje na pódiu :)