Seal deck - Gatecrash

13. února 2013 v 22:28 | Faix |  Blog
Nový rok, spousta změn a Psemův alias Kamilův report přichází...

tak je to tu..soustavná práce přináší ovoce (no spíš jsem furt Míru otravoval) a tak snad po roce jsem ho přemluvil na sealdeck nové edice - použil jsem již dříve osvědčenou metodu Nevinného Telefonu, kdy Mírovi jakoby zavolám kvůli něčemu jinému a než se naděje, už u mě objednává boostery na sealdeck. Tentokrát mi ale vyrazil dech...nějak se rozhicoval a vzal rovnou Fetpíček..to proto, že ve Fetpíčku bývají nejlepší réra. No..Míro...ty časy jsou už dávno pryč....ale to předbíhám.
Zatím jsme v pracovním týdnu, vezu z Prahy nadupanej Fetpíček a těším se na neděli s kartama. A nejen to. Jak je naším dobrým zvykem, karty jsou jen zástěrka..tentokrát jsem doma pod friťákem objevil Chateau-Neuf-du-Pape Grand Cru :)
V neděli jsem mu vzal ještě kamaráda z Bordeaux na zavínění, spolu s kartama to všechno nabral do pazour a vyrazil. S novým rokem i nová herna na Větrné Hůrce, kam se Míra přestěhoval (myslím, že to byl dobrý nápad, má tam větší stůl na karty).
Dorazil jsem celý netrpělivý a chtěl začít rozbalovat. Míra mě ale ještě obšťastnil kulturní vložkou z pátku, kdy se zúčastnil prý tříhodinového super představení - pustil mi z mobilu ukázku toho, jak tři hodiny tančí světelkující paňáci na Michaela Jacksona. Ale zas tak strašné to určitě nebylo - i já už jsem si experimentálně ověřil, že ve VIP SkyBoxu je úplně jedno co se děje na pódiu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamil Kamil | 15. února 2013 v 11:05 | Reagovat

tak s denní odmlkou se opět hlásím...myslel jsem, že budu reagovat na komentář Míry, jenže ten upadl do katatonického stavu poté, co sepsal pro tenhle blog exkluzivně svůj životní příběh (hlavně s důrazem na to, jak se ocitl na Větrné Hůrce a jak ho Magic vrátil do života :)) a blog se mu odměnil tak, že mu to vymazal...takže musím zase já:
vybalili jsme karty a na první pohled mě nic neuchvátilo..měl jsem ale výhodu v tom, že jsem se synem absolvoval prerelease Gatecrashe a věděl jsem, že evolve je celkem slušná schopnost. Podpořil jsem to několika červenýma mrchama s Bloodcrushem a splashnul bílou na lítače. Míra i bez prerelease přišel na to samé, takže barevně jsme byli nastejno. V čem jsme ale nastejno nebyli byl počet potvor (tedy Míra jako vždy tvrdil, že je nemá). V první hře jsem mu musel dát za pravdu...fakt mi ukázal asi jen dvě :) Já si vyvinul (sakra to už je jak Pokémon :)) pár evolvů a bylo to..Druhá hra prakticky to samé...Zkušenost mi ale pořád říkala, že to bylo nějaké jednoduché a že to Mírovi jednou přijít musí. A tady report končí, protože mu nikdy nic nepřišlo :)

P.S. pod dojmem skóre 0:5 se chtěl Míra zahojit na těch skvělých rérech z Fetpíčku, takže rozbalil všechny zbylé boostery a hádejte kolik tam těch skvělých rér měl? (odpověď v předchozím článku)

P.P.S. nejlepší na celé akci byl "side event" s šatónéfdypap, které bylo na devět bodů z desíti (asi existují i lepší červená vína, ale zatím o nich nevíme nebo na ně nemáme :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama