Sealdeck Magic Origins

19. listopadu 2015 v 8:56 | Faix
Po dlouhé době malý turnájek. Už jsem ani nevěděl, jak se to hraje a tak jsem čekal silný nástup Kamila. Ten také přišel. Lišácky sázel jeden ztracený zápas za druhým, až dosáhl vytoužené celkové prohry 5:0!!! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamil Kamil | 19. listopadu 2015 v 9:33 | Reagovat

No upřímně řečeno nevím, co bych vlastně o tomhle turnájku psal aniž bych kopíroval své předchozí reporty...ty karty jsem koupil jen proto, že v edici Magic Origins vyšel zajímavý planeswalker, kterému Míra důvěrně přezdívá Jebal a chtěl si ho rozbalit. Pořád totiž nepochopil, že boostery, které kupuju na naše sealdecky, procházejí mou pečlivou vstupní kontrolou, která zahrnuje jejich rozbalení a opětovné zalepení, takže by tak jako tak žádnej Jebal neprošel...
Ale stejně mi to nepomáhá..i kdybych si rozbalil ty nejlepší karty z edice, tak po Mírově větě "sakra já tam zase vůbec nic nemám" se už soustředím prakticky jen na víno, protože výsledek je danej. A to víno jsem tentokrát taky moc dobře nevybral (André 2003, klasická zelenina).
A na závěr mého reportu z utkání přece jen pár postřehů ke hře. K výhře mi v jednotlivých hrách nepomohlo ani to, že Míra nelízl ani jednu zem své třetí barvy, ani že jsem ho sjel na tři životy při mých snad dvaceti, ani že snad patnáct kol nedokázal nic vynést...prostě když já vynesu velkou lítačku, tak proč si nelíznout jedinou kartu s reachem co mám v balíku..když já v pěti hrách po sobě vynesu mrchu co mi dělá toptéry tak proč je pětkrát po sobě nezabít tou samou kartou...když já vyložím šest potvor po sobě tak proč mi je nezabít enchantmentem co pořád střílí za dvě zranění...když mně zbydou tři životy a vypadá to, že jsem stabilizoval situaci tak proč si nelíznout blesk a nedat mi tři do hlavy..a aby mě ten Magic bavil úplně nejvíc, tak proč neprohlásit, že mám takovou radost, že jsem vyhrál 5:0, že mi i to hnusný víno začlo chutnat..
Takže kdybych měl to hnusný karetní lůzrvodpoledne tak nějak shrnout, tak už teď se těším na další..

2 Faix Faix | 19. listopadu 2015 v 9:44 | Reagovat

Ne Jebal, ale Jelcin. Proto jsi asi prohrál. Zřejmě jsi tu tvou rychlostavbu balíčku pěkně poJelcin...

3 Kamil Kamil | 19. listopadu 2015 v 9:49 | Reagovat

No to je takové železné pravidlo mého magicového hraní..čím víc si věřím, tím víc se to ve finále doJelcinuje

4 Kamil Kamil | 19. listopadu 2015 v 23:53 | Reagovat

teď trochu vážně Jiřiku :) fakt si myslím, že to nejhorší co Wizardi udělali, je že zrušili zranění na stack..jednak tím zabili spoustu karet a od tý doby nějak nechápu pravidla ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama